Cristobal Huet
- Post
- Brankár
- Národnosť
Francúzsko
- Narodený
- 3. 9. 1975, Saint-Martin-d'Hères (51 rokov)
- Výška a váha
- 185 cm · 93 kg
- Hokejka
- ľavá
- Draft
- 2001, 7. kolo, 214. celkovo, LAK
Sleduj NHL naživo so Zlatou strednouZlatá stredná za 24,99 € mesačne · NHL naživo aj zo záznamu
- 272
- Zápasy v NHL
- 129
- Výhry
- 24
- Čisté konto
Cristobal Huet je bývalý francúzsky hokejový brankár. Bol draftovaný v roku 2001 v 7. kole tímom Los Angeles Kings. Po Philippovi Bozonovi sa stal druhým Francúzom, ktorý hral v NHL. Od roku 2010 má švajčiarsky pas.
Text: Wikipédia (CC BY-SA 4.0), upravené
Ocenenia
- Stanley Cup 2009/10
Kariéra po sezónach
Všetky súťaže, v ktorých hráč nastúpil – kluby, juniorky, extraligy aj reprezentácia.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Z | V | Priem. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1991/92 | EJC-18 B | France U18EJC-18 B | 3 | – | 1,62 | 92,9 % |
| 1992/93 | EJC-18 B | France U18EJC-18 B | 6 | – | 2,29 | – |
| 1994/95 | WJC-20 B | France U20WJC-20 B | 7 | – | 2,14 | 89,9 % |
| 1996/97 | WC | FranceWC | 3 | – | 7,13 | 79,3 % |
| 1997/98 | Olympics | FrancúzskoOlympics | 2 | 1 | 2,50 | – |
| 1998/99 | Swiss | LuganoSwiss | 21 | – | 2,73 | – |
| 1998/99 | WC-Q | FrancúzskoWC-Q | 3 | 2 | 2,33 | – |
| 1998/99 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 1 | 0 | 6,00 | – |
| 1999/00 | Swiss | LuganoSwiss | 31 | – | 1,59 | – |
| 1999/00 | WC-Q | FrancúzskoWC-Q | 3 | – | 3,33 | – |
| 1999/00 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 4 | 1 | 2,76 | – |
| 2000/01 | Swiss | LuganoSwiss | 39 | – | 1,95 | – |
| 2000/01 | Oly-Q | FrancúzskoOly-Q | 3 | 1 | 1,68 | – |
| 2000/01 | WC-Q | FrancúzskoWC-Q | 4 | 2 | 2,25 | – |
| 2001/02 | Olympics | FrancúzskoOlympics | 3 | 0 | 3,36 | – |
| 2001/02 | Swiss | LuganoSwiss | 39 | – | 2,78 | – |
| 2001/02 | WC-B | FrancúzskoWC-B | 5 | 4 | 1,00 | – |
| 2002/03 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 12 | 4 | 2,33 | 91,3 % |
| 2002/03 | AHL | ManchesterAHL | 30 | 16 | 2,29 | 92,2 % |
| 2003/04 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 41 | 10 | 2,43 | 90,7 % |
| 2003/04 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 4 | 0 | 5,19 | – |
| 2004/05 | Germany | MannheimGermany | 36 | – | 2,79 | – |
| 2004/05 | Oly-PQ | FrancúzskoOly-PQ | 2 | 2 | 0,00 | – |
| 2004/05 | Oly-Q | FrancúzskoOly-Q | 3 | 1 | 1,68 | – |
| 2005/06 | NHL | Montréal CanadiensNHL | 36 | 18 | 2,20 | 92,9 % |
| 2005/06 | AHL | HamiltonAHL | 4 | 0 | 3,79 | 86,2 % |
| 2006/07 | NHL | Montréal CanadiensNHL | 42 | 19 | 2,81 | 91,6 % |
| 2007/08 | NHL | Montréal CanadiensNHL | 39 | 21 | 2,56 | 91,6 % |
| 2007/08 | NHL | Washington CapitalsNHL | 13 | 11 | 1,63 | 93,6 % |
| 2007/08 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 5 | 2 | 3,60 | – |
| 2008/09 | NHL | Chicago BlackhawksNHL | 41 | 20 | 2,53 | 90,9 % |
| 2009/10 | NHL | Chicago BlackhawksNHL | 48 | 26 | 2,50 | 89,5 % |
| 2010/11 | Swiss | FribourgSwiss | 41 | 17 | 2,86 | – |
| 2010/11 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 6 | 1 | 3,41 | 91,3 % |
| 2011/12 | Swiss | FribourgSwiss | 39 | 28 | 2,12 | – |
| 2011/12 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 5 | 3 | 3,61 | 88,2 % |
| 2012/13 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 5 | 1 | 3,36 | 90,2 % |
| 2013/14 | Swiss | LausanneSwiss | 44 | 21 | 2,06 | – |
| 2013/14 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 6 | – | – | 90,2 % |
| 2014/15 | Swiss | LausanneSwiss | 37 | 20 | 1,86 | – |
| 2014/15 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 5 | 1 | 2,09 | 92,2 % |
| 2014/15 | NL | LausanneNL | 37 | – | 1,85 | 93,1 % |
| 2014/15 | WC | FranceWC | 5 | – | 2,09 | 92,3 % |
| 2015/16 | Swiss | LausanneSwiss | 49 | 19 | 2,38 | – |
| 2015/16 | WC-A | FrancúzskoWC-A | 4 | 1 | 3,05 | – |
| 2015/16 | NL | LausanneNL | 46 | – | 2,43 | 91,0 % |
| 2015/16 | WC | FranceWC | 5 | – | 3,05 | 88,4 % |
| 2016/17 | NL | LausanneNL | 40 | – | 2,47 | 91,9 % |
| 2016/17 | OGQ | FranceOGQ | 3 | – | 1,33 | 94,4 % |
| 2016/17 | WC | FranceWC | 4 | – | 2,41 | 89,9 % |
| 2017/18 | NL | LausanneNL | 21 | – | 3,48 | 88,6 % |
| Sezóna | Súťaž | Tím | Z | V | Priem. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1994/95 | Ligue Magnus | GrenobleLigue Magnus | 7 | – | – | – |
| 1996/97 | Ligue Magnus | GrenobleLigue Magnus | 11 | – | 0,00 | 0,0 % |
| 1998/99 | Swiss | LuganoSwiss | 10 | – | 1,72 | – |
| 1999/00 | Swiss | LuganoSwiss | 13 | – | 2,22 | – |
| 2000/01 | Swiss | LuganoSwiss | 18 | – | 2,05 | – |
| 2001/02 | Swiss | LuganoSwiss | 1 | 0 | 3,00 | – |
| 2002/03 | AHL | ManchesterAHL | 1 | 0 | 8,08 | 77,8 % |
| 2004/05 | Germany | MannheimGermany | 14 | – | 2,82 | – |
| 2005/06 | NHL | Montréal CanadiensNHL | 6 | 2 | 2,33 | 92,9 % |
| 2007/08 | NHL | Washington CapitalsNHL | 7 | 3 | 2,93 | 90,9 % |
| 2008/09 | NHL | Chicago BlackhawksNHL | 3 | 1 | 3,23 | 91,0 % |
| 2009/10 | NHL | Chicago BlackhawksNHL | 1 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2009/10 | Victoria Cup | Chicago BlackhawksVictoria Cup | 1 | – | 2,00 | 90,9 % |
| 2010/11 | Swiss | FribourgSwiss | 4 | 0 | 5,07 | – |
| 2011/12 | Swiss | FribourgSwiss | 11 | 5 | 2,41 | – |
| 2012/13 | SL | LausanneSL | 13 | – | 2,67 | – |
| 2013/14 | Swiss | LausanneSwiss | 7 | 3 | 2,36 | – |
| 2014/15 | Swiss | LausanneSwiss | 7 | 3 | 1,48 | – |
| 2014/15 | NL | LausanneNL | 7 | – | 1,48 | 94,1 % |
| 2015/16 | NL | LausanneNL | 3 | – | 1,67 | 92,3 % |
| 2016/17 | NL | LausanneNL | 4 | – | 2,98 | 90,8 % |
| 2017/18 | NL | LausanneNL | 3 | – | 4,41 | 83,7 % |
Z zápasy · V výhry · Priem. inkasované góly na zápas · Úsp. úspešnosť zákrokov
Hokej zblízka
Sezóny NHL, ďalšie súťaže, tímy, hráči a reprezentácia na jednom mieste.
- Aktuálna sezónaTabuľka, play-off a výsledky
- Všetky sezónyKonečné tabuľky a víťazi
- Majstrovstvá sveta v ľadovom hokejiOd roku 1920: víťazi, tabuľky a zápasy.
- MS U20Od roku 1977: víťazi, tabuľky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: víťazi, tabuľky a zápasy.
- MS žien v ľadovom hokejiOd roku 1990: víťazi, tabuľky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: víťazi, tabuľky a zápasy.
- Svetový pohárOd roku 1996: víťazi, tabuľky a zápasy.
- TímySúpisky a história
- HráčiCelá história NHL
- ReprezentáciaVýsledky na MS a ZOH
NHL naživo sleduj so Zlatou strednou
V Zlatej strednej sú všetky kanály s NHL: zápasy naživo a k tomu 7-dňový archív, keby ti ušiel výber alebo začiatok.
Štatistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipédia / Wikimedia Commons (licencia pri každej položke). Text: Wikipédia (CC BY-SA 4.0), upravené
