Yutaka Fukufuji
- Post
- Brankár
- Národnosť
Japonsko
- Narodený
- 17. 9. 1982, Kuširo (44 rokov)
- Výška a váha
- 185 cm · 73 kg
- Hokejka
- ľavá
- Draft
- 2004, 8. kolo, 238. celkovo, LAK
- 4
- Zápasy v NHL
Jutaka Fukufudži je japonský profesionálny hokejový brankár, ktorý aktuálne pôsobí v tíme Nikko Icebucks v Ázijskej hokejovej lige. Je prvým japonským hokejistom v NHL, keď v sezóne 2006/07 odohral štyri zápasy za Los Angeles Kings. Je pravidelným reprezentantom Japonska na medzinárodných turnajoch.
Text: Wikipédia (CC BY-SA 4.0), upravené
Kariéra po sezónach
Všetky súťaže, v ktorých hráč nastúpil – kluby, juniorky, extraligy aj reprezentácia.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Z | V | Priem. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999/00 | WJC-18 B | Japan U18WJC-18 B | 5 | – | 2,81 | 90,9 % |
| 2000/01 | WJC-20 D2 | Japan U20WJC-20 D2 | 3 | – | 2,68 | 91,5 % |
| 2001/02 | JIHL | KokudoJIHL | 13 | – | 2,94 | 91,4 % |
| 2002/03 | ECHL | Cincinnati CyclonesECHL | 9 | – | 3,13 | 91,5 % |
| 2003/04 | AsianHL | Kokudo ToykoAsianHL | 7 | – | 1,86 | – |
| 2003/04 | Japan | Kokudo ToykoJapan | 7 | – | 1,67 | – |
| 2003/04 | WC-A | JapanWC-A | 5 | 0 | 3,61 | – |
| 2004/05 | ECHL | BakersfieldECHL | 44 | 27 | 2,48 | – |
| 2005/06 | AHL | ManchesterAHL | 2 | 1 | 3,00 | – |
| 2005/06 | ECHL | ReadingECHL | 29 | 15 | 2,91 | – |
| 2006/07 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 4 | 0 | 4,37 | 83,7 % |
| 2006/07 | AHL | ManchesterAHL | 5 | 3 | 0,92 | 96,5 % |
| 2006/07 | ECHL | ReadingECHL | 28 | 13 | 2,96 | 90,5 % |
| 2007/08 | ECHL | BakersfieldECHL | 46 | 18 | 3,39 | 89,9 % |
| 2008/09 | ECHL | BakersfieldECHL | 35 | 18 | 3,29 | 90,2 % |
| 2009/10 | Netherlands | Tilburg TrappersNetherlands | 30 | – | 3,43 | 0,0 % |
| 2010/11 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 31 | – | 2,88 | 92,2 % |
| 2011/12 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 35 | – | 2,76 | 93,0 % |
| 2012/13 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 30 | – | 2,54 | 93,2 % |
| 2013/14 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 37 | – | 2,65 | 91,9 % |
| 2014/15 | Denmark | Esbjerg EnergyDenmark | 34 | – | 3,04 | 88,7 % |
| 2014/15 | WC D1A | JapanWC D1A | 5 | 2 | 2,57 | 90,1 % |
| 2015/16 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 18 | – | 2,08 | 93,3 % |
| 2015/16 | OGQ | JapanOGQ | 2 | 1 | 0,50 | 97,6 % |
| 2015/16 | WC D1A | JapanWC D1A | 1 | 0 | 3,00 | 66,7 % |
| 2016/17 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 22 | – | 2,02 | 92,7 % |
| 2016/17 | OGQ | JapanOGQ | 3 | 0 | 3,78 | 91,6 % |
| 2016/17 | WC D1B | JapanWC D1B | 5 | 4 | 2,36 | 92,1 % |
| 2016/17 | Asian WG | JapanAsian WG | 3 | – | 4,57 | 80,4 % |
| 2017/18 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 25 | – | 2,88 | 90,9 % |
| 2017/18 | WC D1B | JapanWC D1B | 3 | 2 | 2,65 | 87,7 % |
| 2018/19 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 20 | – | 2,70 | 90,8 % |
| 2019/20 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 24 | – | 3,06 | 89,2 % |
| 2019/20 | OGQ | JapanOGQ | 2 | 1 | 2,41 | 90,9 % |
| 2022/23 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 13 | 8 | 2,07 | 93,2 % |
| 2022/23 | WC D1B | JapanWC D1B | 1 | 1 | 3,00 | 72,7 % |
| 2023/24 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 27 | 13 | 3,28 | 90,2 % |
| 2023/24 | WC D1A | JapanWC D1A | 1 | 1 | 3,00 | 93,5 % |
| 2024/25 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 12 | 2 | 4,36 | 88,1 % |
| 2025/26 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 4 | – | 1,75 | 94,2 % |
| Sezóna | Súťaž | Tím | Z | V | Priem. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2005/06 | ECHL | ReadingECHL | 4 | 1 | 3,36 | – |
| 2006/07 | AHL | ManchesterAHL | 1 | 0 | 0,00 | 0,0 % |
| 2007/08 | ECHL | BakersfieldECHL | 6 | 2 | 3,55 | 91,2 % |
| 2008/09 | ECHL | BakersfieldECHL | 7 | 3 | 3,47 | 90,5 % |
| 2009/10 | Netherlands | Tilburg TrappersNetherlands | 11 | – | 3,31 | – |
| 2011/12 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 5 | – | 3,03 | 92,6 % |
| 2014/15 | Denmark | Esbjerg EnergyDenmark | 14 | – | 3,25 | 88,6 % |
| 2015/16 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 2 | – | 6,00 | 85,2 % |
| 2016/17 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 6 | – | 3,27 | 91,4 % |
| 2017/18 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 3 | – | 2,38 | 88,7 % |
| 2022/23 | Asia League | Nikko IcebucksAsia League | 2 | 0 | 2,56 | 91,8 % |
Z zápasy · V výhry · Priem. inkasované góly na zápas · Úsp. úspešnosť zákrokov
Hokej zblízka
Sezóny NHL, ďalšie súťaže, tímy, hráči a reprezentácia na jednom mieste.
- Aktuálna sezónaTabuľka, play-off a výsledky
- Všetky sezónyKonečné tabuľky a víťazi
- Majstrovstvá sveta v ľadovom hokejiOd roku 1920: víťazi, tabuľky a zápasy.
- MS U20Od roku 1977: víťazi, tabuľky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: víťazi, tabuľky a zápasy.
- MS žien v ľadovom hokejiOd roku 1990: víťazi, tabuľky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: víťazi, tabuľky a zápasy.
- Svetový pohárOd roku 1996: víťazi, tabuľky a zápasy.
- TímySúpisky a história
- HráčiCelá história NHL
- ReprezentáciaVýsledky na MS a ZOH
NHL naživo sleduj so Zlatou strednou
V Zlatej strednej sú všetky kanály s NHL: zápasy naživo a k tomu 7-dňový archív, keby ti ušiel výber alebo začiatok.
Štatistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipédia / Wikimedia Commons (licencia pri každej položke). Text: Wikipédia (CC BY-SA 4.0), upravené
