Marek Schwarz
- Post
- Brankár
- Národnosť
Česko
- Narodený
- 1. 4. 1986, Mladá Boleslav (40 rokov)
- Výška a váha
- 183 cm · 82 kg
- Hokejka
- pravá
- Draft
- 2004, 1. kolo, 17. celkovo, STL
Sleduj NHL naživo so Zlatou strednouZlatá stredná za 24,99 € mesačne · NHL naživo aj zo záznamu
- 6
- Zápasy v NHL
Marek Schwarz je bývalý český profesionální hokejový brankář.
Text: Wikipédia (CC BY-SA 4.0), upravené
Kariéra po sezónach
Všetky súťaže, v ktorých hráč nastúpil – kluby, juniorky, extraligy aj reprezentácia.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Z | V | Priem. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999/00 | Czech U18 2 | BK Mlada Boleslav U18Czech U18 2 | 25 | – | 2,43 | 0,0 % |
| 2000/01 | CzRep-Jr. | Ml. Boleslav Jr.CzRep-Jr. | 45 | – | 4,69 | – |
| 2001/02 | CzRep-Jr. | Sparta Jr.CzRep-Jr. | 46 | – | 1,92 | – |
| 2002/03 | CzRep-Jr. | Sparta Jr.CzRep-Jr. | 34 | – | 1,92 | – |
| 2002/03 | CzRep | SpartaCzRep | 1 | – | 0,00 | – |
| 2003/04 | CzRep-Jr. | Sparta Jr.CzRep-Jr. | 7 | – | 2,39 | – |
| 2003/04 | CzRep | PlzenCzRep | 10 | – | 3,28 | – |
| 2003/04 | CzRep | SpartaCzRep | 8 | – | 3,58 | – |
| 2003/04 | CzRep | TrinecCzRep | 5 | – | 2,57 | – |
| 2003/04 | CzRep-2 | Ml. BoleslavCzRep-2 | 1 | – | 5,71 | – |
| 2003/04 | WJC-A | ČeskoWJC-A | 7 | – | 2,78 | – |
| 2003/04 | WJ18-A | ČeskoWJ18-A | 7 | 3 | 1,29 | – |
| 2004/05 | WHL | VancouverWHL | 56 | 26 | 2,67 | 90,0 % |
| 2004/05 | WJC-A | ČeskoWJC-A | 6 | 4 | 2,15 | – |
| 2005/06 | CzRep-Jr. | Sparta Jr.CzRep-Jr. | 3 | – | 1,69 | – |
| 2005/06 | CzRep | SpartaCzRep | 15 | – | 2,57 | – |
| 2005/06 | CzRep-2 | BerounCzRep-2 | 4 | – | 4,45 | – |
| 2005/06 | WJC-A | ČeskoWJC-A | 3 | – | 2,56 | – |
| 2006/07 | NHL | St. Louis BluesNHL | 2 | 0 | 3,00 | 88,0 % |
| 2006/07 | AHL | PeoriaAHL | 34 | 19 | 2,76 | 89,9 % |
| 2007/08 | NHL | St. Louis BluesNHL | 2 | 0 | 7,25 | 64,7 % |
| 2007/08 | AHL | PeoriaAHL | 33 | 14 | 2,79 | 89,1 % |
| 2007/08 | ECHL | AlaskaECHL | 6 | 6 | 2,08 | 92,4 % |
| 2008/09 | NHL | St. Louis BluesNHL | 2 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2008/09 | AHL | PeoriaAHL | 10 | 4 | 3,56 | 87,0 % |
| 2008/09 | ECHL | AlaskaECHL | 5 | 2 | 3,15 | 90,4 % |
| 2008/09 | CzRep | Ml. BoleslavCzRep | 19 | – | 2,60 | – |
| 2008/09 | CzRep-Q | Ml. BoleslavCzRep-Q | 4 | – | 0,48 | – |
| 2009/10 | CzRep | Ml. BoleslavCzRep | 54 | – | 2,77 | – |
| 2010/11 | CzRep | Ml. BoleslavCzRep | 54 | – | 2,86 | – |
| 2011/12 | Finland | TPSFinland | 35 | 9 | 2,91 | – |
| 2012/13 | CzRep | SpartaCzRep | 16 | – | 3,95 | – |
| 2012/13 | CzRep | LiberecCzRep | 20 | – | 3,04 | – |
| 2012/13 | CzRep-Q | LiberecCzRep-Q | 9 | – | 2,09 | – |
| 2013/14 | CzRep | LiberecCzRep | 19 | – | 3,70 | – |
| 2014/15 | CzRep | LiberecCzRep | 6 | – | 3,27 | – |
| 2014/15 | Czech | Bili Tygri LiberecCzech | 6 | – | 3,27 | 87,3 % |
| 2014/15 | Czech2 | HC Benatky nad JizerouCzech2 | 14 | – | 2,52 | 92,0 % |
| 2015/16 | CzRep | LiberecCzRep | 18 | – | 1,97 | – |
| 2015/16 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 18 | 13 | 1,97 | 91,9 % |
| 2015/16 | Czechia2 | HC Benatky nad JizerouCzechia2 | 13 | 6 | 2,75 | 91,8 % |
| 2016/17 | ICEHL | HC Orli ZnojmoICEHL | 31 | 15 | 2,87 | 90,7 % |
| 2017/18 | ICEHL | HC Orli ZnojmoICEHL | 47 | 17 | 3,00 | 89,4 % |
| 2018/19 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 6 | 3 | 2,74 | 90,4 % |
| 2018/19 | Czechia2 | HC Benatky nad JizerouCzechia2 | 23 | 7 | 2,85 | 91,1 % |
| 2019/20 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 6 | 2 | 2,68 | 89,7 % |
| 2019/20 | Czechia2 | HC Benatky nad JizerouCzechia2 | 14 | 6 | 2,55 | 91,8 % |
| 2020/21 | Czechia | BK Mlada BoleslavCzechia | 1 | 1 | 2,00 | 93,1 % |
| 2020/21 | Czechia2 | HC Slovan Ustecti LviCzechia2 | 8 | 4 | 3,18 | 87,6 % |
| 2021/22 | Czechia | BK Mlada BoleslavCzechia | 2 | 0 | 2,90 | 85,7 % |
| 2022/23 | Czechia4 | BK Mlada Boleslav BCzechia4 | 9 | – | 3,56 | – |
| 2023/24 | Czechia4 | BK Mlada Boleslav BCzechia4 | 1 | – | 3,00 | – |
| 2024/25 | Czechia4 | BK Mlada Boleslav BCzechia4 | 3 | – | 3,00 | – |
| Sezóna | Súťaž | Tím | Z | V | Priem. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999/00 | Czech U18 2 | BK Mlada Boleslav U18Czech U18 2 | 14 | – | 2,13 | – |
| 2000/01 | Czech U18 | BK Mlada Boleslav U18Czech U18 | 11 | – | 3,95 | 90,1 % |
| 2000/01 | Czech U20 2 | BK Mlada Boleslav U20Czech U20 2 | 5 | – | 3,21 | – |
| 2001/02 | CzRep-Jr. | Sparta Jr.CzRep-Jr. | 6 | – | 2,61 | – |
| 2002/03 | CzRep-Jr. | Sparta Jr.CzRep-Jr. | 2 | – | 2,50 | – |
| 2004/05 | WHL | VancouverWHL | 6 | 2 | 2,86 | 90,3 % |
| 2005/06 | CzRep | SpartaCzRep | 1 | – | 0,00 | – |
| 2007/08 | ECHL | AlaskaECHL | 8 | 5 | 3,21 | 91,1 % |
| 2008/09 | Czech | BK Mlada BoleslavCzech | 11 | – | 1,78 | 94,9 % |
| 2009/10 | CzRep-Q | Ml. BoleslavCzRep-Q | 5 | – | 2,21 | – |
| 2010/11 | CzRep-Q | Ml. BoleslavCzRep-Q | 7 | – | 2,80 | – |
| 2011/12 | Finland | TPSFinland | 1 | 0 | 4,08 | – |
| 2012/13 | Czech | Bili Tygri LiberecCzech | 5 | – | 2,16 | 91,7 % |
| 2013/14 | Czech2 | HC Benatky nad JizerouCzech2 | 5 | – | 3,37 | 91,1 % |
| 2015/16 | CzRep | LiberecCzRep | 3 | – | 1,80 | – |
| 2015/16 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 3 | 2 | 1,80 | 92,5 % |
| 2016/17 | ICEHL | HC Orli ZnojmoICEHL | 4 | 0 | 2,79 | 91,0 % |
| 2022/23 | Czechia4 | BK Mlada Boleslav BCzechia4 | 1 | 0 | 3,12 | – |
| 2023/24 | Czechia4 | BK Mlada Boleslav BCzechia4 | 1 | – | 2,00 | – |
Z zápasy · V výhry · Priem. inkasované góly na zápas · Úsp. úspešnosť zákrokov
Hokej zblízka
Sezóny NHL, ďalšie súťaže, tímy, hráči a reprezentácia na jednom mieste.
- Aktuálna sezónaTabuľka, play-off a výsledky
- Všetky sezónyKonečné tabuľky a víťazi
- Majstrovstvá sveta v ľadovom hokejiOd roku 1920: víťazi, tabuľky a zápasy.
- MS U20Od roku 1977: víťazi, tabuľky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: víťazi, tabuľky a zápasy.
- MS žien v ľadovom hokejiOd roku 1990: víťazi, tabuľky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: víťazi, tabuľky a zápasy.
- Svetový pohárOd roku 1996: víťazi, tabuľky a zápasy.
- TímySúpisky a história
- HráčiCelá história NHL
- ReprezentáciaVýsledky na MS a ZOH
NHL naživo sleduj so Zlatou strednou
V Zlatej strednej sú všetky kanály s NHL: zápasy naživo a k tomu 7-dňový archív, keby ti ušiel výber alebo začiatok.
Štatistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipédia / Wikimedia Commons (licencia pri každej položke). Text: Wikipédia (CC BY-SA 4.0), upravené
